Materiały prasowe

Materiały do pobrania

LOGO wydarzenia i organizatorów

Pobierz paczkę z kompletem logo Konwentu Ochrony Danych i Informacji 2021.
Paczka zawiera:
- logo 10 edycji,
- logo tematyczne,
- logo FORSAFE i Lubasz i Wspólnicy.


Informacja prasowa 2021 (10 edycja)

Pobierz informację prasową o 10. Konwencie Ochrony Danych i Informacji 2021


Więcej

Jubileuszowa edycja Konwentu Ochrony Danych i Informacji. RODO – naruszenia, decyzje, kary

 

W tym roku czeka nas jubileuszowa 10. edycja Konwentu Ochrony Danych i Informacji. Obejmie aż dwa dni spotkań: 6 i 7 października. Jak co roku uczestnicy wydarzenia spotkają się z ekspertami ze świata nauki, administracji i biznesu, którzy są specjalistami w dziedzinie ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. Tegoroczna edycja Konwentu skupiona będzie wokół tematu naruszeń ochrony danych osobowych, decyzji Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych i kar. Poza prelekcjami i znanymi już warsztatami #DataProtectionMixer, uczestnicy wydarzenia będą świadkami debaty komentatorskiej, w której wezmą udział zaproszeni eksperci.

W dniach 6 i 7 października 2021 roku odbędzie się 10. Konwent Ochrony Danych i Informacji organizowany przez Lubasz i Wspólnicy – Kancelarię Radców Prawnych oraz spółkę audytorską FORSAFE. To wydarzenie od lat cieszy się uznaniem w branży ochrony danych i bezpieczeństwa informacji w Polsce. Ze względów bezpieczeństwa, również w tym roku, Konwent będzie przeprowadzony w całości w formie online, co już w ubiegłym roku spotkało się z pozytywnym odbiorem uczestników.

Temat przewodni nadchodzącej edycji to „RODO – naruszenia, decyzje, kary”. Uczestnicy będą mogli usłyszeć, na jakie zagadnienia trzeba zwrócić szczególną uwagę przy przetwarzaniu danych osobowych.

Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się uznani eksperci w dziedzinie ochrony danych, którzy w pierwszym dniu Konwentu wygłoszą swoje prelekcje. Należą do nich m.in.:

  • pani dr Edyta Bielak-Jomaa (była Generalna Inspektor Ochrony Danych Osobowych i była Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych),
  • pan Jacek Młotkiewicz (Dyrektor Departamentu Kontroli i Naruszeń UODO),
  • pan dr Dominik Lubasz (doktor nauk prawnych, radca prawny, partner zarządzający w Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych),
  • pan Piotr Kawczyński (Prezes Zarządu w Forsafe Sp. z o.o., Inspektor Ochrony Danych). Pierwszy dzień wydarzenia zakończy debata komentatorska z udziałem tegorocznych prelegentów.

W drugim dniu Konwentu odbędą się warsztaty #DataProtectionMixer, podczas których uczestnicy spotkają się w niewielkich grupach w 8 różnych pokojach webinarowych. #DataProtecionMixer to sprawdzona forma warsztatów tematycznych, która z powodzeniem towarzyszy wydarzeniu już od 4 lat. Każdy z warsztatów prowadzony jest przez specjalistę w danej dziedzinie. Jest to okazja dla uczestników, by omówić problemy, z którymi spotykają się na co dzień w swojej praktyce.

Udział w tegorocznym Konwencie Ochrony Danych i Informacji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie organizatora: https://konwentodo.pl/rejestracja.

Więcej informacji

Facebook: https://www.facebook.com/KonwentOchronyDanychiInformacji/
Agenda: https://konwentodo.pl/agenda/ 
Zdjęcia z poprzednich edycji: https://konwentodo.pl/galeria/