Piotr Kawczyński

Zajmuję się szeroko pojętym bezpieczeństwem informacji od ponad 12 lat. Posiadam uprawnienia audytora wiodącego oraz audytora wewnętrznego w zakresie Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z normą 27001. Jestem członkiem rzeczywistym Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji oraz członkiem stowarzyszonym ISSA Polska. Posiadam upoważnienie dostępu do informacji niejawnych z klauzulą „poufne”.

W FORSAFE jestem odpowiedzialny za nawiązywanie współpracy oraz obsługę klientów, zarządzanie działalnością Spółki, a także za wdrożenia systemów ochrony danych osobowych, jak również proces przygotowania i certyfikacji systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Pełnię funkcję Inspektora Ochrony Danych w kilkunastu podmiotach na terenie całej Polski. Biorę udział w licznych wydarzeniach branżowych związanych z tematyką bezpieczeństwa informacji jako prelegent.
Od 2013r. jestem wykładowcą na Podyplomowym Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz ABW.

Jestem pasjonatem rozwiązań informatycznych dostarczanych w modelu cloud oraz urządzeń mobilnych. Wolne chwile spędzam uprawiając ultramaratony górskie, jazdę na rowerze szosowym oraz podróżując. Wspieram Fundację Połączeni Pasją oraz Fundację Pomocy Młodym Diabetykom w Łodzi, którą reprezentuję w zawodach biegowych.