mediaeraser

Jesteśmy firmą działającą w branży IT od 1998 roku. Wspieramy naszych klientów w obsłudze technicznej sprzętu komputerowego, serwerów i innych elektronicznych narzędzi pracy. Na co dzień pracujemy z danymi i wiemy, jak ważne jest ich bezpieczne przechowywanie. Pomagamy zapobiegać ich wyciekom projektując dla klientów odpowiednie infrastruktury. Archiwizujemy dane zgodnie z dobrymi praktykami i zasadami bezpieczeństwa. Gdy dany nośnik staje się zbędny, skutecznie usuwamy dane raz na zawsze.

W dobie dzisiejszej  cyfryzacji komputery wykorzystywane są do wykonywania czynności, w których przetwarzane i przechowywane są dane zarówno prywatne jak i firmowe. Oznacza to, iż nasze urządzenia są fontannami wrażliwych informacji. Bezpieczeństwo natomiast powinno zostać głównym priorytetem, szczególnie jeśli chodzi o usuwanie i niszczenie dysków twardych i innych nośników.

Zaufaj naszemu doświadczeniu – wiemy jak to zrobić tak, aby nikt tych danych nie odzyskał. Korzystając z naszych usług zapewniasz sobie i swoim klientom spokój ducha oraz pewność, że wszystkie poufne i prywatne informacje nie wpadną w niepowołane ręce.